Ubezpieczenie

Ubezpiecz swoje Volvo

Ubezpiecz swoje Volvo

Ubezpieczenie Volvo, tak jak nasze samochody, zapewni Państwu niezwykle skuteczną ochronę. Aby zagwarantować najwyższą jakość tej usługi, ciągle porównujemy warunki naszego ubezpieczenia z dostępną ofertą na rynku i stale je poprawiamy. Dbając o Państwa komfort i wygodę, przygotowaliśmy kompletny i unikatowy program ubezpieczeniowy.

Dostawcą naszych pakietów ubezpieczeń są TUiR ALLIANZ S.A. oraz PZU S.A. Składają się one z następujących rodzajów ubezpieczeń: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) - OC to ubezpieczenie, które w przypadku kolizji lub wypadku chroni Twój majątek, a także gwarantuje zaspokojenie roszczeń osoby poszkodowanej,

Ubezpieczenie autocasco – od uszkodzeń i zniszczeń pojazdu z powodu wypadku, kradzieży lub czynników losowych, Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ruchu zagranicznym – Zielona Karta,

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów pojazdów, w związku z ruchem tych pojazdów (NNW).

W ramach ubezpieczeń Car Assistance (Allianz) oraz Auto Pomoc (PZU) nasi partnerzy organizują i zwracają koszty m.in.

  • pojazdu zastępczego,
  • naprawy lub holowania uszkodzonego pojazdu,
  • kontynuacji podróży do miejsca zamieszkania,
  • zakwaterowania osób ubezpieczonych na czas naprawy pojazdu,
  • dowozu paliwa,
  • transportu osoby poszkodowanej w kolizji do placówki medycznej lub miejsca zamieszkania,
  • domowej wizyty lekarskiej po wypadku.


Dbając o Państwa wygodę, organizujemy również pomoc w razie awarii akumulatora, ogumienia, oświetlenia pojazdu, pasów bezpieczeństwa, wycieraczek, alarmu, a także w razie uszkodzenia kluczyków lub zatrzaśnięcia ich wewnątrz pojazdu.

Pakiety dostępne są zarówno dla samochodów nowych, jak i używanych, o ile zostały one nabyte jako pojazdy fabrycznie nowe w sieci autoryzowanych dealerów Volvo na terenie Polski.

Nie czekaj! Samochód po prostu trzeba ubezpieczyć. Najwygodniej, najszybciej i najtaniej zrobić to od razu przy zakupie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie oferty ubezpieczeniowej prosimy o kontakt z Autoryzowanym Dealerem Volvo.